Jemu, jí, to, jeho, její, jejich?

Táta přijde domů po celodenní práci, právě na večeři. Jaký jsi měl den, tati? Dobrý?  Ano synu, vibrátory šly dobře na odbyt. Podej mi prosím brambory.
Tak takhle nějak vypadalo jistě dětství Ville Vala, zpěváka skupiny HIM, syna majitele sexshopu.

-Sakra! Vyrůstat v sexshopu! Vzrušující!
Aah, nevím. Někdo je tesařem, jiný majitelem zelinářství. Můj otec má sexshop. Nic extra. On ho otevřel když mi bylo kolem 8. Ze začátko to bylo vzrušující, právě proto, že to bylo nové. Hrál jsem si s vibrátory jako by to byly autíčka. Začalo mě to ale hodně rychle nudit. Všechno jsem už znal, připadalo mi to normální. Tím mám na mysli-jaký je rozdíl mezi tím, prodávat banány nebo vibrátory? -   No dobře, kromě toho, že je strkáš do jiný díry - ale všechny stejně směřují dolů, na stejné místo.

-To mi říkáš teď. Ale jako teenager sis určitě z taťkova obchodu bral tajně karamelky.
Proč tajně? Mohl jsem si vzít, co jsem chtěl, ale zrovna sladkosti mě moc nezajímaly. Od 13 jsem pomáhal taťkovi v obchodě. Všechno bylo lepší, než plnit regály někde v zelinářství. První týdny, musím se přiznat, jsem neměl svoje hormony úplně pod kontrolou. Chvíli trvalo, než jsem si zvykl na nahé ženy a lítající spermie. Všude kam ses podíval- sex, sex, sex.

-Ale okolí si myslelo, že je to ostuda.Tak malý kluk a zrovna v takovémhle obchodě.
Ne okolí, ale rodiče mých kamarádů. Každý si sexshop spojoval automaticky s něčím zvrhlým a špinavým. A myslel si, že jejich majitelé jsou pravděpodobně sexuální maniaci, kteří provozují divoké orgie a mluví sprostě. Žádnému kamarádovi nedovolili jít hrát si ke mně domů. Z toho jsem byl hodně smutný. Náš sexshop nebyl zvrhlý - žádné děti, zvířata ani hardcore SM, to bylo pravidlem. Jen jsme prodávali základní materál. Nakonec pozval můj taťka některé rodiče k nám domů. Nevím přesně, co jim řekl, ale od té doby bylo všechno v pořádku. Když jsem se potom dostal na střední, každý chtěl chodit ke mně domů. Tehdy jsem byl ,,cool,, díky pornu co jsme měli.

-Co dělá dobrý prodavač v sexshopu?
Potřebuje ty samé vlastnosti, jako každý jiný prodavač. Znát lidskou povahu, mít trpělivost a v našem případě i silný žaludek. A samozřejmně je do toho taky trochu zapletená psychologie. Byla to pro mě výzva. Žádný klient se otevřeně nezeptal na radu. Musel si to číst z jejich očí. S některými musíš šeptat, jiní chtějí mluvit vážně. Jedno špatné slovo a utečou z obchodu, haha.

-Potom musí být tvůj otec zklamaný, když si se stal muzikantem, se vším všudy.
On je opravdu pyšný člověk. Viděl jsem ho zklamaného jenom jednou a to když jsem nemohl jít na vojnu. Kvůli silným astmatickým záchvatům.

-Raději slavnou rockovou hvězdou, než neznámým vojákem.Raději hudba.
Takhle to můj taťka tenkrát neviděl. Jednou jsem udělal chybu a řekl jméno našeho obchodu. Nejednou bylo plné vřískajících mladých holek. Tátovi trvalo dlouho než získal zpátky všechny své pravidelné klienty.

-Může Tě ještě něco šokovat?
Ne tak lehce. Věci už mě víc neudiví, lidé stálo ano. Někteří se mi zdají opravdu divní. Lidé kteří nám tajně vracejí doma vyrobené kazety. Většinou hardcore SM, kde se svlékají a bijí dokud jim neteče krev a vzrušuje je představa, že je ostatní vidí. Odporný! Jednou přišel také muž, který chtěl vrátit padělanou vagínu. Použitou. Chtěl ji ji prodat. Naše reakce byla asi jiná, než očekával. Bylo to tak nechutný až skoro zábavný.

-Tak prověříme tvoje znalosti.Jak vypadá dobrý vibrátor?
Nikdy nekupuj žádný pod 25 Euro. Jsou vyrobeny ze špatného materiálu, buď moc tvrdé nebo moc měkké. Dobrý vibrátor je trochu pružný. A dál? Každý preferuje určitou velikost. Faktem je, že ženy po 50 větší. Vagina se za ty roku rozšiřuje.

-A co je teď horkou novinkou z oblasti sex hraček?
Já nevím. Měl bych to ověřit s taťkou. Už jsem tam dlouho nepracoval. Ale za mých let tam to byl ,,green jelly vibrator,,(zelený gelový vibrátor). Byl velmi jemný, průhledný a měl extra součásti. Těsně před Vánocemi se objevil v novinách, pod nadpisem ,,co koupit k Vánocům,, a během několika dní jsme měli veškeré jeho zásoby vyprodané. Pět set kusů.,,Car-Suck,, šel taky dobře na odbyt. Připojíš ho v autě do el. zapalování a zatímco řídíš, užíváš si orální sex. A když potom uvízneš v dopravní zácpě, je to potom hned zábavnější, haha.

-Mluvíš ze svých vlastních zkušeností.
Fuck off. Já dokonce ještě nemám ani řidičák. Vše co chci říct je, že smysl pro humor je velmi důležitý v sexuálním průmyslu. Hlavně pro pomůcky. Není pravda,že k nám chodí jen staří otrávení muži. Většina klientů chce mít jen více zábavy v posteli, hledají něco ,,bláznivýho,,.2 stopy dlouhej vibrátor například. Nikdo nemá …eh, prostor pro něj, ale ta představa je dost vzrušující.

-Smát se je zábava, ale ta může být také výsledkem.Se všemi těmito znalostmi musíš vědět, jak ženu potěšit.
Zatím jsem neměl žádné stížnosti. Ale tím, že koukáš na tolik porna se dobře šu*** nenaučíš. Viděl jsem jich tisíce, to by mě mělo udělat nejlepším milencem na světě. Když jsem byl mladší, byl jsem dost ,,živý,, a z toho si vždycky něco odneseš - různé polohy, kde je klitoris a co s ním můžeš dělat, například.

-Ale to je to nejmenší, co dalšího?
No, nic speciálního. Mám rád jednoduchost, v tomhle případě, bez nějakých ,,pomocných věciček,,.Možná je během několika let budu potřebovat, kvůli impotenci způsebené kouřením. Jestli chce žena používat vibrátor, nedělá mi to problém. Moje prsty to stejně nemohou dělat. Asi to nezní dost mužsky, když to říkám, ale průraznost pro mě není to nejdůležitější. Důvěra ano. Objímání a tak.

-Aah, takže romantik, muž pro nás.Tak oni ještě existují.
Všechno co k tomu můžu říct je, že sledování televize s tou pravou osobou může být více romantické, než soulož s tou nepravou.

-Měl jsi nějaký sex v těchto dnech?
(začíná se vrtět na židli)Eh…v těchto dnech, ne…Naposledy?(zakašle) před 4 měsíci, asi tak nějak…Turné, nebyl čas. Nevěřím ve známosti na jednu noc…ne víc. Chci buď všechno nebo nic.