Vše o Razorblade Romance

Ville o Razorblade Romance

´´I Love You´´
Je to ta část alba, kterou nemám vůbec rád.Je to příliš tvrdé a hlasité pro moje stárnoucí uši.Ale mám rád ten text…Vždycky jsem chtěl pojmenovat písničku ´I Love You´…jakej kýč, co?

´´Poison Girl´´
Někteří lidé píseň špatně pochopili jako ´Píseň nenávisti´(Hate-song).Ale je to právě o opaku:zoufalý výkřik po odplatě.Tato píseň je dobrým příkladem toho , že začínáme pracovat s naším novým materiálem.

´´ Join Me (In Death)´´
Tato píseň byla původně napsána v roce 1997 a hráli jsme ji opravdu hodněkrát, než jsme šli do studia a nahráli ji.Je to píseň o víře a její ztrátě.

´´Right Here In My Arms´´
Naše pocta 80. let.Jako Billy Idol-píseň o tom, že se budeš cítit špatně, dokud se on) nepřestane bát znovu se cítit dobře.

´´Gone With The Sin´´
Moje oblíbená.Tak něžná a křehká.Je to ta nejvěrnější zamilovaná píseň, jakou jsem kdy napsal.Jsem na ni pyšný.

´´Razorblade Kiss´´
Jedna z nejlepších rockových písniček na tomhle albu.Původně se jmenovala ´Razorblade Romance´, což se později stalo názvem pro celé album.Je plná černého humoru.Dobře se hraje na živo.

´´Bury Me Deep Inside Your Heart´´
´Megalomanská balada´-píseň s krizovým bodem.Kdyby si byl pohřbený pod hromadou shitů, potom bys ji začal mít rád.Dobře, přinejmenším alespoň v mé části.

´´Heaven Tonight´´
Čistě popová píseň.Je o lásce tak silné, že ji nemůžeš nechat odejít.Dokonce i kdyby si sám chtěl.

´´Death Is In Love With Us´´
Gotická hymna.Je v ní také trochu Roll. Ston. rocku.Tato píseň je částí naší kampaně o životním prostředí-´Save The Goths´ (Zachraňte vandaly).Černá rtěnka je cool.

´´Resurrection´´
Tato píseň vznikla ve stejném čase jako ´Join Me´.Zpívání o lásce, která je už mrtvá.


´´One Last Time´´

Poslední výkřik po odplatě.Vlastně to nebylo štěstí, když byla píseň dopsána- bylo to hluboké zoufalství.

 

Překlad je spíše volný, Lenča K.…